7 grudnia 2014

Sweterkowo i zimowo z płytką QA57.

Witajcie:)

Jak tam przygotowania do Świąt, rozpoczęte? U mnie od piątku ruszyła maszyna. Było sprzątanie, teraz jest pora na dekorowanie, zakupy zacznę od środy a na gotowanie przyjdzie jeszcze pora ;)
Był też już pierwszy śnieg, szkoda tylko że jednodniowy. Natomiast wszystko to o czym wspomniałam powyżej wprowadza mnie powoli w świąteczny nastrój, dlatego też na moich pazurkach obowiązkowo musiała zagościć zima. Niestety czas nadal jest dla mnie nieubłagany, dlatego też pobawiłam się stemplami.


Jako bazę pod lakier wykorzystałam Essie Grow Stronger. Natomiast na paznokciach: kciuka, palca serdecznego i małego znajduje się Essie Smokin' Hot, na dwóch pozostałych, Essie Watermelon (recenzja).


Jako biel do stempli wykorzystałam lakier Golden Rose z serii Selective w numerze 04 (niestety nie załapał się do zdjęć) i na tak przygotowane pazurki odbiłam dwa górne wzory z płytki QA 57 ze sklepu Born Pretty Store, ze zdjęcia poniżej.
Niestety moje paznokcie: wskazujący i środkowy, okazały się zbyt długie dla wzoru z reniferami, dlatego odbiłam dodatkowo pasek dolny z innego wzorku z tej samej płytki. Całość przykryłam Essie GTG i gotowe :)


Zdjęcia zostały zrobione w dniu dzisiejszym, to jest trzy dni po pomalowaniu. Jak widzicie, całość prezentuje się bardzo dobrze. Nie ma najmniejszego bodaj odprysku, a przetarcia są minimalne, biorąc pod uwagę weekendowy szał sprzątania (bez rękawiczek).Osobiście bardzo podoba mi się to zdobienie. Podejrzewam, że ten miesiąc będzie stał pod znakiem świątecznych motywów na moich paznokciach... Czy u Was jest równie świątecznie?
Jak zawsze czekam na Wasze komentarze.


Trzymajcie się ciepło i do następnego, M