17 października 2014

Zabawa w kolory (+), fioletowy gradient i płytka B Loves Plates B01 Geometry Is Perfect.

Witajcie:)

Do 25.10.2014r  do północy jest czas aby dorzucić od siebie coś w kolorze fioletowym do projektu Patrycji z bloga http://inspiracje-pazurkowe.blogspot.com/... ja robię to dzisiaj, bo w weekend pewnie nie będzie na to czasu, a później nie wiem jak będzie ;)

Moją inspiracją był... świecznik  w kształcie kwiatu lotosu ;)

Zdobienie zrobiłam kilka dni temu, nosiło mi się je bardzo przyjemnie. Natomiast fotografowało... okropnie.
Gradient na żywo był świetny. Udało mi się stworzyć idealne przejście między kolorami, natomiast na zdjęciach... albo wszystko wychodziło szaro, tak właśnie nawet nie niebiesko, tylko szaro. Albo, no nie wiem sama... nie jestem zadowolona ze zdjęć, natomiast ze zdobienia bardzo.
Wiecie, co jest w tym wszystkim najpiękniejsze, że nie musiała godzinami siedzieć ze zmywaczem żeby doczyścić skórki z lakieru. Z pomocą przyszła mi wazelina kosmetyczna. Wysmarowałam nią pół paznokcia, wraz z miejscem przy samych skórkach i macierzy paznokcia i bajka. Po wyschnięciu lakieru wzięłam patyczek kosmetyczny i wszystko zdrapałam :) Yupi !!!Jeśli chodzi o stemple, uważam, że wyszły mi bardzo fajnie. No może na palcu wskazującym pędzel przystawiłam nieco ukośnie, ale..
... nie będziemy aż tak drobiazgowi prawda ;)Co do samej płytki B Loves Plates B 01. Geometry Is Perfect , to mam już całkiem sporo zdjęć z jej wykorzystaniem, pojawiły się one w większości już na moim FB Dzień z życia M. więc jeśli  chcecie je zobaczyć, zapraszam. Natomiast recenzja zbiorcza pojawi się niebawem na blogu.Musicie mi wybaczyć wyjątkowo niewielką ilość zdjęć... nacykałam ich kilkadziesiąt, ale nie bardzo mi one pasowały. Tak więc pokazuję to, co uważam za w miarę przyzwoite.
Na chwilę obecną, albo zrobię jakiś szybki kurs fotografii, albo odpuszczę sobie fotografowanie fioletów:)

Nie mam zdjęcia lakierów wykorzystanych do wykonania zdobienia, moja wina. Były to jednak :
najjaśniejszy w cieniowaniu oraz jako lakier do stempli Essie Go Ginza, następnie Essie Full Steam Ahead, oraz najciemniejszy OPI Funky Dunkey. Całośc pokryłam Essie GTG i gotowe ;)

I jak wam się podobają moje stemple na gradiencie? Może podpowiecie mi jak poradzić sobie z niesfornymi fotograficznie lakierami? Jak zawsze czekam na Wasze komentarze.


Trzymajcie się ciepło i do następnego, M.