9 grudnia 2014

Let It Snow for Christmas' Songs nail art Challenge.

Witajcie:)

Dzisiaj mam dla Was płatki śniegu :) U mnie nieśmiało posypuje i mam szczerą nadzieje, że w nocy dosypie z pól metra.
Marzenia :)


Nie przedłużając, specjalnie dla Słonecznika i jej projektu (kto nie wie o co chodzi, tego odsyłam do źródła TUTAJ) zmalowałam, a raczej wykonałam, srebrne stemple na granacie. Srebrne, nie białe ponieważ chciałam odzwierciedlić to, co widzę za oknem... Jeszcze nieśmiałe, acz widoczne oznaki zbliżającej się zimy. Śnieg delikatnie migocze i połyskuje na szybie. Nie jest biało, ale ma to swój urok.
Do Wykonania tego mani wykorzystałam: bazę Essie Grow Stronger, granatowego Eveline miniMax w numerze 425 (recenzja), na palcu serdecznym dwie warstwy srebrnego Lovely Snow Dust  numer 3 i jedna warstwa bieli w numerze 2. Do stempli natomiast wykorzystałam lakier Golden Rose w numerze 20 (recenzja).  Płatki śniegu odbiłam z płytki QA57 ze sklepu BPS.


Dodatkowo na palcu serdecznym przy pomocy tasiemki wykonałam taki sobie wzorek i imitujący kokardkę (tutaj musicie wyobrazić sobie geometryczna wersję kokardy na zapakowanym prezencie). Całość pokryłam Essie GTG i gotowe.Jak Wam się podoba moja interpretacja tematu? I  co sądzicie o mojej śnieżynce wykonanej z papieru? Do zdjęć wykorzystałam połowę przygotowanych płatków, inaczej nie miałabym jej jak uchwycić :).
Mam nadzieję, że lubicie śnieg i podobnie jak ja czekacie na niego z utęsknieniem. Jak zawsze czekam na Wasze komentarze.


Trzymajcie się ciepło i do następnego, M.