8 listopada 2014

Zabawa w kolory (+) biały... i nie tylko ;)

Witajcie:)

Zapewne domyślacie się już, że dzisiejsze mani będzie dedykowane Patrycji z bloga http://inspiracje-pazurkowe.blogspot.com/ i jej projektowi Zabawa w kolory (+). Otóż dzięki Wam i Waszym głosom udało mi się wygrać ostatni tydzień z kolorem srebrnym, dzięki czemu ponownie mogłam wybrać kolor do zabawy (kto jeszcze nie widział mani z wykorzystaniem srebra, tego odsyłam TUTAJ) :) Tym razem postawiłam na biel.


Kolor dosyć nietypowy. Z jednej bowiem strony w swoim zbiorze ma go praktycznie każda kobieta, z drugiej natomiast, najczęściej widywany jest na dłoniach w postaci paseczków u frencha... . Szkoda, ponieważ ma on w sobie wielki  potencjał.
Moją inspiracją był prezent urodzinowy dla mojego męża, "klawisze"(co prawda kilkunastoletnie, ale w bardzo dobrym stanie). Skoro już stoją w centralnym punkcie naszego domu, to jak tu się nimi nie zachwycać ;)
Mam nadzieje, że taka wersja paznokci w bieli przypadnie Wam do gustu:)

Do wykonania tego mani użyłam:


Essie Grow Stronger, biel z Golden Rose z serii Selective nr 04, czerń od Essie Licorice, Top z limitowanej kolekcji od Hean Stardust w numerze 264 (jest super, chyba dokupię jeszcze jeden, lub dwa ponieważ wybór kolorystyczny jest całkiem spory), Top Jewels od Lovely w numerze 4, a całość jak zawsze pokryłam Essie GTG. I gotowe :)

Co sądzicie o takiej propozycji na wykorzystanie bieli? Jak zawsze czekam na Wasze komentarze.
PS trzymajcie kciuki za bezbolesne ząbkowanie mojej małej, zaczęło się ;(.


Dzięki za odzew pod ostatnim postem odnośnie nieudanego rozdania. Kilka z Was zaproponowało przedłużenie rozdania. Jeśli jesteście "za" - dajcie znać, przedłużymy do 31.11.2014. Jeżeli nie macie ochoty na taką zabawę, to nagrody (jak już wspomniałam wcześniej) nie przepadną. Gdy liczba moich obserwatorów przekroczy setkę, wtedy właśnie wyłonię jednego szczęśliwca który je otrzyma.
Czekam w takim razie na Wasze sugestie :).

Trzymajcie się ciepło i do następnego, M.