27 października 2014

Zabawa w kolory (+) i srebro:)

Witajcie:)

Dzisiaj chciałam Wam zaprezentować zdobienie, jakie wykonałam dla Patrycji z bloga inspiracje-pazurkowe.blogspot.com. Jest to wyjątkowe dla mnie zdobienie, ponieważ sama mogłam wybrać kolor. Osobiście wahałam się miedzy czernią a srebrem właśnie i ostatecznie wybrałam srebro. Natomiast czerni nie mogło zabraknąć, ponieważ to dla mnie połączenie idealne.


Czy pomalowałabym całe paznokcie w tym kolorze, raczej nie. Natomiast uwielbiam srebrne akcenty, dlatego w takim wydaniu je Wam zaprezentuję.
Moją inspiracją była biżuteria. Na co dzień nie noszę nawet obrączki, co nie zmienia faktu, że coś tam się u mnie znajdzie. Tym razem padło na wisior, który otrzymałam od mojego męża (w tamtym czasie jeszcze chłopaka), kiedy to było...


Do wykonania tego mani użyłam:
Essie Grow Stronger, Lakierów Golden Rose z serii Rich Color w numerach: 20 (srebro), 35 (czerń), Essie GTG. Wzory natomiast wykonałam wykorzystując płytkę B Loves Plates B01 Geometry is Perfect.


Jak widzicie ja znów na szybko, ech... trzeba czasami zwolnić, złapać oddech i odpocząć, pytanie tylko skąd znaleźć na to czas ;)

Lubicie srebro na paznokciach? Co sądzicie o takim wykorzystaniu srebrnego akcentu? Jak zawsze czekam na Wasze komentarze.


Trzymajcie się ciepło i do następnego, M.