6 września 2014

Paznokciowy Klub i Zabawa w kolory (+), czyli Back To School na czerwono.

Witajcie:)

Ostatnio bardzo się rozpisałam, dlatego dzisiaj będzie zdecydowanie mniej tekstu. Z racji tego, że moje pazurki zostały maksymalnie przycięte, dłonie i skórki muszą się zregenerować postanowiłam w dniu dzisiejszym połączyć w jedno dwa blogowe projekty.
"Szkoła" dla Frambuesy j i jej Paznokciowego Klubu jak dla mnie idealnie zgrała się z kolorem czerwonym dla Patrycji i jej Zabawy w kolory (+). W końcu wszystkie oceny w zeszytach były zapisywane na czerwono, były też pierwsze miłości i serduszka malowane na ławkach...


Przeglądając inspiracje z YouTube zauważyłam też motyw jabłka u wielu dziewczyn, więc z racji braku innego pomysłu również i je dorzuciłam, a co :)
Jeśli chodzi natomiast o kolor czerwony dla Patrycji, mam nadzieje, że jest go wystarczająco. Moją inspiracją (również w nawiązaniu do w/w projektu) była książka Tajemnice Historii Polski której autorem jest Jerzy Besala. Ponieważ Historia była moim ulubionym przedmiotem w szkole, myślę, że wszystko idealnie do siebie pasuje.


A teraz zapraszam do oglądania zdjęć:)
Ps. odnośnie koloru czerwonego, to jest on na czasie z jeszcze jednego powodu. W dniu dzisiejszym obchodzimy z mężem 6-tą rocznicę ślubu. Więc powoli kończę i lecę oglądać Obcego (uwielbiam wszystkie części tego filmu).

Do wykonania tego mani użyłam: jako podkład Essie Sugar Daddy, czerwień to Too Too Hot, zielony Essie Shake Your $$ Maker, brąz Bell Glam Wear nr 415, czerń Wibo Art Liner. Całość jak zawsze zwieńczyłam Essie GTG.


Sorki za świecące skórki, lakier wysychał, a ja zawsze nakładam oliwkę na świeżo zrobione pazurki :)

Jak Wam się podoba dzisiejsze zdobienie? Jak zawsze czekam na Wasze komentarze.


Trzymajcie się ciepło i do następnego, M.