3 stycznia 2015

Płytki MoYou London.

Witajcie:)

Jak Wam minął Sylwester? ja spędziłam go na kanapie, u boku swojego męża, nadrabiając zaległości serialowe. To był wyjątkowo udany wieczór, mogłam po prostu odpocząć. Nawet moje dziewczyny nie budziły się w nocy i pospały aż do 6-tej rano dnia następnego :)
Czasowo niestety nadal jestem ograniczona, ponieważ ostatnie tygodnie stoją pod znakiem ząbkowania, kataru, nieprzespanych nocy, czyli w sumie czas upływa mi na byciu mamą :D.

Dlatego dzisiaj pokażę Wam tylko moje nowości od MoYou London i przykładowe zdobienie z wykorzystaniem płytki z kolekcji Festive nr 04 :).


Oto i moje perełki: 

Festive collection -04 (obecnie niedostępna)

http://www.moyou.co.uk/image-plates/the-artist-collection/the-artist-plate-collection-11.html

http://www.moyou.co.uk/image-plates/pro-xl-collection/pro-xl-plate-collection-09.html

http://www.moyou.co.uk/image-plates/mother-nature-collection/mother-nature-plate-collection-03.html

Wszystkie płytki kupiłam ze strony producenta: http://www.moyou.co.uk/. Jeśli macie ochotę sprawić sobie jakąś płytkę z MoYou, to teraz jest idealna ku temu okazja, ponieważ do 11 stycznia wysyłka jest darmowa. Nic tylko kupować ;).
Ja na chwilę obecną czekam jeszcze na kilka płytek, więc się nie skuszę na nowe, za to muszę poszukać lakierów do stempli, na początek w kolorze czarnym i białym. Te co mam, niestety nie są aż tak dobrze napigmentowane, niestety :( Możecie coś polecić?

Wracając do zdobienia, lakier bazowy to Golden Rose z serii Rich Color nr 35 (czerń), natomiast biały lakier to również Golden Rose, z serii proteinowej w numerze 242(biel). Jak widać, nie do końca odbija tak, jak bym chciała....choć, przyznać muszę, że stemplowałam na niedokładnie wyschniętej bazie (z pośpiechu). 


Co sądzicie o takiej propozycji? Jak zawsze czekam Na Wasze komentarze. 


Trzymajcie się ciepło i do następnego, M