22 października 2014

Stempelki z B Loves Plates. B.01 Geometry is Perfect :)

Witajcie:)

Dzisiaj wyjątkowo mogę sobie pozwolić na pisanie o przyzwoitej porze. Dzieci śpią, mąż nie marudzi, domek posprzątany... to jest zaleta deszczowej pogody:) Jeszcze tylko herbatki brakuje... ale to jest do nadrobienia. Jutro moje dłonie znów przejdą próbę soli... kiszę ostatnią porcję  kapusty, więc pewnie skończy się to mega przesuszeniem, zaczerwienieniem i obcięciem paznokci. No ale cóż, winter is coming :D.
Ale jak to mówią, nie ma tego złego... będę miała czas napisać zaległe posty z nowościami kosmetycznymi oraz z moim "denkiem". Powinno się również pojawić jedno zdobienie na Halloween, w razie czego przesuszone skórki podciągnąć będzie można pod celową charakteryzację :).
Ale to co będzie, to będzie.. a dzisiaj mam dla Was krótką prezentację moich prób stemplowania.


Kto mnie śledzi na FB, z pewnością je już widział....  Na FB właściwie znajdziecie wszystkie nowości, które czasami nie trafiają na bloga z różnych powodów (głównie czasowych).

Nie przedłużając jednak, zapraszam Was na krótki przegląd zdjęciowy.
Nie pamiętam dokładnie wszystkich lakierów wykorzystanych przeze mnie podczas malowania. Natomiast jeśli któryś wpadnie Wam w oko dajcie znać, a poszperam i napiszę co to za jeden ;)


Osobiście jestem zachwycona płytką B Loves Plates B.01 Geometry is Perfect. Wcześniej miałam w swoim posiadaniu płytki kupione gdzieś okazyjnie za grosze... no cóż, tak mnie zniechęciły do stemplowania, że nie stemplowałam wcale! Po płytkę Ani sięgnęłam z dwóch powodów. Pierwszym z nich były wzory, które idealnie mi pasowały. Drugim natomiast były pozytywne opinie na jej temat. Zaryzykowałam, kupiłam i czekam na kolejne!!!
Od kiedy ją mam, praktycznie każde mani prędzej czy później kończy ze stemplem, to powoli zaczyna zakrawać o szaleństwo :D.


Jak Wam się podobają moje stempelkowe mani? Czy któreś szczególnie przypadło Wam do gustu. A może coś Wam nie pasuje, jeśli tak - dajce znać. Chętnie podszkolę swoje umiejętności.
Jak zawsze czekam na Wasze komentarze.


Trzymajcie się ciepło i do następnego, M