15 lutego 2015

Projekt NAILART u Sabi-nails :)

Witajcie:)

Muszę przyznać, że do napisania tego posta zbierałam się od tygodnia. Ogólnie jestem nieco rozbita i zdekoncentrowana (chyba na starość moje zwoje mózgowe zaczynają się prostować a połączenia między neuronami zanikają ;D ). Najważniejsze jednak, że się zebrałam i napisałam.

Projekt Sabiny uważam za bardzo ciekawy i inspirujący. Można poznać nowe techniki/metody zdobień, co osobiście uważam za bardzo ważne jeśli dążymy do samodoskonalenia w tym, co robimy.
Jeśli jednak toś nie wie o co chodzi w tej zabawie, zapraszam na bloga organizatorki: http://sabi-nails.blogspot.com/p/projekt-nailart.html :)


W tym tygodniu odbijamy, czyli stemplujemy:) Moją przygodę ze stemplami zaczęłam kilka lat temu kupując nie do końca udany (jakiś tani) zestaw.... efekt był taki, że się zraziłam i długo nie miałam ochoty na zabawę w stemplowanie. Przełomem okazała się płytka Ani z bloga http://www.b-for-beautiful-nails.com/. Kupiłam płytkę B. loves plates B01 geometry is perfect i przepadłam...
Ale nie o tym dzisiaj, po prostu chciałam żebyście wiedziały dlaczego akurat ta płytka. Jako lakiery bazowe wykorzystałam Pierre Rene Ruby Fountain w numerze 223 (bardzo ciemna śliwka) Delicate Rose w numerze 46 (pastelowy róż). Do tego dodałam ćwieki od BPS, a całość utrwaliłam topem Essie GTG i gotowe :)
Jak Wam się podoba taka propozycja zestawienia stempli i ćwieków. Jak zawsze czekam na Wasze komentarze.


Trzymajcie się ciepło i do następnego, M